Čtvrtek
20
dubna
Neděle
23
dubna

Miluji Tě mé Já - Miluj sebe a změníš svět

Tara Love Perry
Taru jsme letos pozvali, protože účastníci jejích workshopů projevovali spokojenost s programem a líbí se nám její ženský jemný přístup. Téma je podobné jako minule, ale Tara vždy učí novým způsobem, takže akce je vhodná jak pro nové účastníky, tak i pro ty, kteří její workshop už zažili.

Tato akce je mocná cesta k sebelásce, objevující, kdo skutečně jsme a přivádějící nás do souladu s tím, co nám nejlépe slouží. Jak se bude naše vědomí rozšiřovat, zvyšovat a prozařovat, objevíme úplně jinou úroveň vztahu se sebou, ostatními a světem jako celku. Naučíme se, jak jednoduchá 7 dílná konverzace se sebou nám v krátkosti pomůže vyléčit rány, vyčistit bloky, závislosti a podmiňování, narušit nefukční vzorce a najít svobodu od dlouhodobých problémů.

Tato práce jde neobyčejně hluboko a je vhodná pro ty, kteří pracují v oblasti léčení, koučování a celostních procesech a také pro ty, co se zajímají o seberealizaci, osobní rozvoj a spiritualitu. Každý, kdo chce opravdu více milovat sám sebe, chce změnit svůj život, a nebo vytvořit změnu ve světě, je velice vítán.

V bezpečném a přijetím naplněném prostoru se budeme moci ponořit do témat, týkajících se vztahů, lásky, uznání a sebehodnoty, práce a duchovního smyslu, důvěry a propojení s vnitřkem. Naučíme se metodu dechu, která změní náš vztah s utrpením na úrovni našeho jádra a pomůže nám osvobodit se od pocitů nedostatku, oddělení a osamělosti.

Lidé zůstávají zaseknuti ve smyčce bolesti, ztráty a bezmocnosti, dokud opravdu nezatouží po tom milovat sami sebe dostatečně. Pak se mohou vrátit sami k sobě a ukončit své utrpení.

Pokud budete připraveni uchopit svou sílu, je tento seminář určen právě pro vás.

Prosím přijďte otevření. Bude to pro vás jedinečný zážitek.

Každý den bude zahrnovat čas, který strávíme v kruhu všichni společně a budeme si vzájemně naslouchat. Také zažijeme oddělené posvátné léčivé kruhy mužů a žen. Budou samostatné meditace a společná práce ve skupinách.

Více informací na www.centrum-nesmen.cz

Vybrané akce:

8.6.2022, 3 hodiny, 19:00 – 22:00
MUŽSKÝ KRUH
Centrum setkávání
17. – 21.8.2022, 4 dny
Festival Radosti ze života 2022
RS Husárna, Sobědraž, Kostelec nad Vltavou
Datum není stanovené
Ženský kruh ZÁKLADNÍ
Měsíčnice, centrum osobního rozvoje
27.5.2022, 1 hodina, 19:00 – 20:00
Duchovní energetické léčení na dálku
Léčení v klidu a pohodlí vašeho domova
4. – 5.6.2022, 2 dny
Kurz reflexní masáže plosek nohou podle pěti elementů
Institut RM na Statku Bernard
4.6.2022, 7 hodin, 10:00 – 17:00
Rodinné konstelace - štěstí
Rybalka
11.6.2022, 9 hodin, 9:00 – 18:00
Den pro mě 2022
Bzenec
11.6.2022, 7 hodin, 10:00 – 17:00
Konstelace s Katkou Zachovou v Praze
Prostor Duševna, Mánesova 811/8, Praha 2
Cena: 4600 Kč
Lektor: Tara Love Perry
Pořadatel:
Hledáte klidné, otevřené a přátelské místo pro sebepoznávání a vnitřní práci? Toužíte prožít pár dní společně s podobně smýšlejícími přáteli? Přijeďte do krásné přírody v Nesměni u Českých Budějovic na kurzy s našimi i zahraničními lektory.

Kontakt: Ludmila Chrášťanská