Středa
4
července
Neděle
8
července

Setkávat se a žít smysluplně a kreativně

PhDr. Ludmila Chrášťanská, PhDr. Jan Kobylka
S L. Chrášťanskou, psychoterapeutem Dr. J. Kobylkou, T. Wortnerem a L Kročákem.

Workshop pro všechny "staré příznivce", ale i pro nováčky". Dotkneme se sebepoznání, svých vzorců, rituálů, vlastních hranic, kreativních hříček a jistě nebudou chybět silné zážitky.

Workshop s názvem "Kreativita" navazuje na dlouhou tradici a je určený pro všechny zvídavé a tvořivé nebo i pro unavené, kteří potřebují oživit v sobě jiskru, vášeň, radost. Je určen pro "staré příznivce", ale i pro "nováčky". Smyslem kursů kreativity je naučit se žít tvořivě, naplno a zvládat životní výzvy.

S Dr. Kobylkou si vytvoříme si mapu "mentálního volnoběhu". To je to, co nám běhá v hlavě, když jsme v klidu, když nejsme soustředěni např. na nějakou práci. Tento "volnoběh" tvoří v průměru 47% bdělého času a má převážně negativní povahu! Ano, je to tak. Budeme tedy pracovat s obsahy naší mysli, kde platí: co máme v hlavě, to máme v těle a naopak! Obsahy mysli mají ohromný vliv na naše zdraví a kvalitu života, provází nás celé dny a roky… V souhrnu mohou působit jako "ničivé nocebo" anebo jako "léčivé placebo". Co převáží, to záleží na nás. Proto na mapu volnoběhu navážeme něčím, co dokáže tyto obsahy měnit. Jde o tzv. "osobní přelaďovacíminirituály". Kromě vážné práce samozřejmě i tentokrát připojíme různé kreativní hříčky, "hojení" pomocí rukou, masáže apod. Také budeme ráno cvičit a běhat. A jak tradice káže: budeme se samozřejmě i koupat v řece i v "řece života" a budeme společně křičet radostí… Těšíme se!

Kromě programu s Honzou nás čeká tvořivý a hravý program s Tomášem Wortnerem, který ke svému dni říká: "Den začneme rozpohybováním těla a mysli. Hlavní náplní bude hledání své kreativity a spontánnosti při divadelní improvizaci. Večer zakončíme příjemným plynutím - intuitivním tancem. "

Láďa Kročák, který se věnuje už několik desítek let výrobě bubnů a práci se šamanským bubnem, bude mít k dispozici 2 - 3 hodiny a nabízí téma Šamanský buben - přítel a pomocník plus rituál, zaměřený na úspěšné splnění svého úkolu v tomto životě. Ludmila přidá několik tanců z různých tradic, práci s dechem a meditace, zaměřené na sebepoznávání.

Více informací na www.centrum-nesmen.cz

Vybrané akce:

Datum není stanovené
Ženský kruh ZÁKLADNÍ
Měsíčnice, centrum osobního rozvoje
27.10.2021 – 5.1.2022, 2 měsíce 9 dnů
VÝJIMEČNÝ ONLINE KURZ TAROTU: STAŇTE SE TAROTOVÝMI MISTRY A PROFESIONÁLY
Kdekoli - online akce
27.10.2021, 2 hodiny, 19:00 – 21:00
Tajemství slov aneb co se ukrývá pod slovy
Dračí Blaho, Jánská 8, Praha 1
29.10.2021, 1 hodina, 19:00 – 20:00
Koncert Společná věc 2021
Besední dům
4. – 7.11.2021, 3 dny
SMÍŘENÍ: Cesta k lásce, zdraví i úspěchu
Buchov u Benešova
4.11.2021, 4 hodiny, 18:00 – 22:00
Večerní konstelace
Rybalka
Cena: 3900 Kč
Lektor: PhDr. Ludmila Chrášťanská, PhDr. Jan Kobylka
Pořadatel:
Hledáte klidné, otevřené a přátelské místo pro sebepoznávání a vnitřní práci? Toužíte prožít pár dní společně s podobně smýšlejícími přáteli? Přijeďte do krásné přírody v Nesměni u Českých Budějovic na kurzy s našimi i zahraničními lektory.

Kontakt: Ludmila Chrášťanská