Sobota
2
listopadu

Dušičková očistná potní chýše

Stvořitel
Přijměte srdečné pozdravení a pozvánku k propojení s elementy v očistné potní chýši u příležitosti dušičkové vzpomínky na předky a zanoření se do podzimních zákoutí nitra. Setkání je otevřeno všem na cestě Sebezkoumání, která vede k rozpoznání jedinečné podstaty univerzálního vědomí. Všem, kteří se chtějí připojit ke sdílení modlitby a poděkování za Život v duchu přírodní moudrosti a tradic.

Obřad potní chýše provází Honza Dlabal, více o rituálu potní chýše ZDE.

Sejdeme se v sobotu ve 12h, společně připravíme kameny a oheň a do potní chýše vstoupíme odpoledne. Setkání zakončíme večeří a sdílením. Pokud byste chtěli na Sklenářce přespat před nebo po, uveďte požadavky na ubytování nebo stravu do přihlášky.

S sebou se hodí vzít: bubny, chřestidla, do potní chýše lehké bavlněné oblečení (muži spodky, ženy lunghi nebo šaty) a ručník.

Příspěvek:

náklady na zajištění dřeva, dek, kamenů a jedno jídlo: 300,- Kč
příspěvek průvodcům očistné potní chýše a prostoru: dobrovolný (dobrovolným vědomým příspěvkem přispíváte všem, kteří pro Vás program připravují, a kteří Vás programem provázejí - kromě průvodce potní chýše je to také ohnivec, který udržuje energii ohně a kamenů. Výše příspěvku záleží na Vašich možnostech a vnímání přínosu setkání pro Vaši cestu. Lze také vyjít z ohodnocení, které dáváte svému vlastnímu času a práci. Jsme vděční za jakýkoli příspěvek. Díky Vám se dále učíme a je možné tato společná setkání utvářet, být v důvěře ve všeobecnou spokojenost, rovnováhu a konání dobrým způsobem.)
případný nocleh: 250 Kč, snídaně: 80 Kč.

Přihlášky ONLINE. Místo Vám bude rezervováno po zaplacení zálohy 300 Kč na úhradu základních nákladů - č. účtu 2200509951/2010. Záloha je nevratná - v případě zrušení účasti za sebe můžete najít náhradníka.

Spolujízda, pozitivní zkušenosti a doporučení

Do akce ještě 46 dnů
Cena: 300
Lektor: Stvořitel
Místo konání:
Sklenářka
Meditační centrum Sklenářka
Kostelec nad Orlicí
Pořadatel: Floresta

Kontakt: Tereza Dlabalová
Další způsob kontaktu: http://www.floresta.cz