Pátek
4
října

Láska k sobě

Amar
Náš život může být naplňující a krásný jedině milujeme-li sami sebe a pak také teprve můžeme skutečně milovat i ostatní. Všichni jsme se narodili se sebeláskou a sebepřijetím, ale ytratili jsme to během výchovy a podmínění. Během těchto dnů se podíváme na to, co nám brání v lásce a jak se můžeme s láskou opět spojit.

“Takový jaký jsi sám k sobě, tak takový budeš k ostatním. Ať se toto stane základním dictum. Pokud se nenávidíš, budeš nenávidět ostatní - a bylo ti vštípeno se nenávidět. Nikdo ti nikdy neřekl: „Miluj se!“ Tato samotná myšlenky zní absurdně – milovat se? Samotná idea nedává smysl – milovat se? My si pořád myslíme, že k tomu abychom mohli milovat potřebujeme někoho dalšího. Ale pokud se to nenaučíš sám u sebe, pak to nemůžeš aplikovat u ostatních.

Bylo ti říkáno, neustále jsi byl podmiňován – že nemáš žádnou cenu. Ze všech směru ti bylo ukazováno, tvrzeno, že nemáš svou hodnotu – že nejsi tím, čím máš být - že nejsi přijímán takový, jaký jsi. Nad tvou hlavou se vznáší mnoho „měl bych“ - a tyto „měl bych“ je téměř nemožné splnit. A ty je nemůžeš naplnit a když to nezvládáš, cítíš se odsuzován. Tak vzniká uvnitř tebe hluboká nenávist k sobě samému.”

Osho

Vybrané akce:

22. – 24.11.2019, 3 dny
Tanec duše
Meditační centrum Osho ShangriLa
24.10. – 28.11.2019, 36 dnů
Kurz relaxace a meditace - 6 čtvrtečních večerů
RK Ulitka, Nad Ohradou 17, Praha 3
2.11.2019, 7 hodin, 10:00 – 17:00
Rodinné konstelace - do hloubky generací
Rybalka
Cena: 3050 Kč
Lektor: Amar
Místo konání:
Meditační centrum Osho ShangriLa
ShangriLa je centrum pro vzdělávání, růst a rozvoj člověka. Naše centrum se nachází 100 km západně od Prahy, přiblížně na půl cesty mezi Plzní a Karlovými Vary, blíže mezi Žluticemi a Toužimí.
Lažany 49, 364 52 Žlutice
Pořadatel: Osho Shangri La

Kontakt: ShangriLa
Tel.: 353 395 310
Osho  meditace