Pátek
28
srpna
Neděle
30
srpna

Otevírání se tvořivosti #88

Anando a Prem Vijan
Proces malování je primální a záměrem účastníků této skupiny je znovu se spojit anebo znovu se otevřít své vnitřní kreativitě, která nedostala šanci se naplno rozvinout v jejich životě. Bude ti dána úplná svoboda k nacházení své vlastní cesty v tomto procesu, bez jakéhokoli cíle. Pomocí hudby, tance a unikátních cvičení tě povedeme do prostoru, kde toto napojení může proběhnout.

Po dokončení této skupiny budeš více v kontaktu se svou vnitřní tvořivostí, se svou touhou vyjádřit ji a sebedůvěrou ve sdílení tvých darů s ostatními. Také vytvoříme společné dílo, kde každý přispěje v rámci větší spolupráce.

Zde se stává malování nástrojem transformace, vytvářející meditativní prostor existující v danou chvíli…

Vedeme lidi procesem potkávání se svým podmíněním, které vytvořilo omezení naší tvořivosti, jako například „Nejsem tvořivý“ anebo „Nejsem dost dobrý.“ Nakonec se dostaneš do meditativního prostoru, kde toto spojení může proběhnout, přijde radost a hravost a přirozené plynutí vycházející z tvého bytí.

Vyslyšíme tak Oshovu výzvu, že nejvyšší plynoucí formou exprese meditace je tvořivost.

Během této skupiny se budeme znovu napojovat na radost z malování, které jsme všichni objevili přirozeně, když jsme byli dětmi.

Malování, kreslení, tanec, cvičení a meditace nám bude pomáhat otevřít se a uvědomovat si, co nám doposud bránilo ve vyjadřování naší jedinečné tvořivosti.

Přijďte a přidejte se k nám.

Možná budeme ještě přikupovat materiální na tvoření za určitý příplatek - podle potřeby.

Tuto skupinu lze také spojit s následující skupinou
Malování přírody
www.letacek.cz/kreativita/karlovarsko/malovani-prirody-anando-prem-vijan-36646
v kontextu Zrození sebevyjádření: rozkvět tvého já
https://www.letacek.cz/kreativita/karlovarsko/zrozeni-sebevyjadreni-rozkvet-tveho-ja-36780
CENA: 3550 Kč za skupinu, ubytování a jídlo plus 600 Kč za materiál

* Anando (Japonsko)
V roce 1998 jsem poprvé procházela výcvikem v Osho Master Painting a Osho Art Therapy (mistrovským kurzem malování a arteterapie) s lektorkou Meerou a po té jsem mnohokrát asistovala na jejích dalších výcvicích.
Pracuje jako body worker - práce s tělem - a specializuje se na akunpunkturu, Ito Thermie, holistickou masáž a meditativní techniky.
Pracuje na základě vize, že tělo a mysl společně tvoří jednotu a že umění je mostem k naší vnitřní přirozenosti. Pomocí umění se můžeme znovu zrodit a tak se život opět stává plný radosti, pohybu a krásy.

* Prem Vijan (Německo)
V rose 2002 prošel svým prvním výcvikem s Meerou v Puně (Indie).
Později mnoho let asistoval Meeře v dalších výcvicích. Prošel výcvikem Osho Master Painting a Osho Art Therapy (mistrovským kurzem malování a arteterapie).

Spolujízda, pozitivní zkušenosti a doporučení

Do akce ještě 13 dnů
Cena: 3550 Kč + 600 Kč za materiál
Lektor: Anando a Prem Vijan
Místo konání:
Meditační centrum Osho ShangriLa
ShangriLa je centrum pro vzdělávání, růst a rozvoj člověka. Naše centrum se nachází 100 km západně od Prahy, přiblížně na půl cesty mezi Plzní a Karlovými Vary, blíže mezi Žluticemi a Toužimí.
Lažany 49, 364 52 Žlutice
Pořadatel:

Kontakt: ShangriLa
Tel.: 353 395 310