Pátek
8
října
Neděle
10
října

Trénink - Rodinné konstelace, pohyby Duše a osobní růst

Mgr. Věra Kučerová
Podrobně na www.verakucerova.cz. Trénink zahrnuje 8 víkendů (170 hodin) v uzavřené skupině. Tréninku je možné účastnit se pouze jako celku. Je vhodný zejména pro ty, kteří chtějí jít cestou intenzivního osobního růstu, pro ty, kteří pracují s lidmi a chtějí zkušenosti s metodou použít při své práci, popř. chtějí Rodinnými konstelacemi provázet. Je příležitostí porozumět přirozenému řádu života, jeho základním principům. Konstelace jsou mnohem víc než terapie. Podporují naši odvahu k realitě. Umožňují vidět celek. Osvobozují.
Pohyby Duše mohou být naplněny tehdy, když jsou vztahy v rodině vyléčené, když dítě přijme své rodiče a vzdá tak úctu minulosti a životu. V opačném případě nás svědomí nepustí, hlídá, abychom s minulostí zacházeli správně.

Spolujízda, pozitivní zkušenosti a doporučení

Do akce ještě 13 dnů
Cena: 3.900,- za víkend vč. obědů
Lektor: Mgr. Věra Kučerová
Místo konání:
Liberec, Josefinino údolí 103/13
Centrum osobního růstu Sedmikráska v Liberci u přehrady. V centru je možnost přespání v jednolůžkovém a dvoulůžkových pokojích.
Pořadatel:
Provázím jednotlivce a skupiny během našeho společného růstu od r. 1992. Nabízím individuální konzultace a zážitkové skupinové semináře. Prošla jsem intenzivními výcviky, např. International Network of Esoteric Healing, Rodinné konstelace a Pohyby Duše, NLP a Hypnóza podle M. Eriksona, Léčení energi…

Kontakt: Mgr. Věra Kučerová
Tel.: 732569011