jsemtuprotebe.cz * Terapie na podporu ŽIVOTNÍ ENERGIE * Syndrom mizejícího dvojčete * Eva Sochorová

Terapie na podporu životní energie podporuje přirozenou schopnost těla se léčit. Šetrně a bezpečně uvolňuje emoční bloky uložené v těle a tím účinně přispívá nejen k sebepřijetí, sebedůvěře, sebeúctě, sebehodnotě, sebevědomí a seberealizaci. Společně proměníme to, co Vás trápí, ve zdroj, sílu a radost ze života!

Věřím, že jakýkoliv Váš pocit je oprávněný – normální, jen nemusí spadat do kontextu Vašeho současného života a to Vám způsobuje srážku s realitou, nepochopení okolí a nedostatek energie.

V průběhu sezení proto zkoumáme příčinu Vašeho pocitu. Chceme ji bezpečně uvolnit a získat tak nový prostor pro proudění Vaší životní energie a nový pohled na věc. Pak můžete Vaši situaci změnit, nastavit si nový vědomý přístup, získat nové tělesné vjemy, nové reakce chování a nové myšlenkové vzorce.

Mimo to se také specializuji na psychické dopady syndromu mizejícího dvojčete na přeživší děložní dvojče. Více k tomuto tématu se dočtete na mém blogu v rubrice Syndrom mizejícího dvojčete zde:
https://www.jsemtuprotebe.cz/index.php/category/syndrom-mizejiciho-dvojcete/

Cena individuálního sezení v délce 90 minut je 1000,-.
Pro motivované ke změně nabízím výhodný balíček 5+1 sezení, tj. 6 sezení v ceně 5000,-.

Online rezervace je možná zde: https://jsemtuprotebe-cz.reservio.com/
nebo přes kontakt na jsemtuprotebe.cz

Těším se na Vaši RADOST ZE ŽIVOTA!

Kvalifikace a zkušenosti

Při práci s tělem kombinuji techniky z výcviku práce s prenatálními a porodními otisky (Jullian Gustavson), biorelease metodu z biodynamické body-psychoterapie (Mona Lisa Boyesen) a masáže ze systému Erogenetic – body-psychoterapie zaměřené na zdroje (Grace Wallem) a další.

Řekli o mně:
Líbí se mi způsob, jak Eva pracuje. Skvěle dokáže vystihnout podstatu a pak skrz práci s tělem mě dovést k napojení na mé vnitřní zdroje. Tento ojedinělý způsob práce má za následek, že už je nemusím hledat vně ve formě závislosti, ale jsou rozvinuté uvnitř mě. Zároveň díky tomu pak cítím větší svobodu. (Martina Zářická, bankovní poradkyně)

Příjemné společné plynutí časem a prostorem, které mi přineslo nové chápání pocitu v těle. Silný zážitek, který můžu jen doporučit. (Martina Flídrová, fundraiserka)

Více na: https://www.jsemtuprotebe.cz/