Psychologické poradenství, terapie, systemické konstelace - Mgr. Ester Šromová

Mým posláním je spolu s mými klienty nacházet příčiny jejich obtíží a postupně je přijmout a vyléčit. Kde se vyskytuje problém, nachází se i řešení. S respektem a pokorou se ujímám role průvodce na cestě za vnitřní spokojeností, vyrovnaností a svobodou.

Oblast působení:
Léčení traumatu, poruchy úzkostného spektra, psychospirituální krize, psychosomatické poruchy.
Věnuji se adolescentům i dospělým.

Západní psychologii propojuji s určitými východními technikami a sociokulturní antropologií. Do práce s klienty přirozeně zapojuji spiritualitu a zároveň praktickou ukotvenost. S klienty obvykle pracujeme s jejich podvědomím - primárně práce se sny, imaginace, meditace. Pořádám skupinové i individuální systemické konstelace.

Mail: ester.sromova@gmail.com

Kvalifikace a zkušenosti

Magisterské studium jednooborové psychologie na Univerzitě Palackého v Olomouci.
Dvouletý pobyt v zahraničí - Austrálie, Nový Zéland.
Zkušenosti jako lektorka pedagogických pracovníků.
Několik let jsem pracovala jako psycholožka na klinice funkční medicíny v Praze.
Absolvován III. stupeň Reiki, Mistr.
Kromě mnoha absolvovaných akreditovaných terapeutických seminářů procházím psychoterapeutickým výcvikem Katatymně imaginativní psychoterapie, mám terapeutický výcvik v rodinných a systemických konstelacích a kvalifikační kurz psycholog ve zdravotnictví.
Probíhající doktorské studium na Karlově Univerzitě - téma léčení transgeneračního traumatu v souvislosti s rozvíjením psychické odolnosti u určitých nativních národů.
Otevřenost současné renesanci v léčení prostřednictvím psychedelických látek z důvodu jejich vysoké terapeutické účinnosti, kterou v naší kultuře (znovu) objevujeme.


 Cena za hodinu: od 1 000,00 Kč — do 2 000,00 Kč

Poslední aktualizace: 28.8.2022