Čtvrtek
25
listopadu
Neděle
28
listopadu

Esence Bohyně - Ženská spiritualita

Vasudha a Divya
V tomto semináři je prozkoumáme duchovní cestu ženy v celé její velkoleposti.

Zveme vás na závěrečnou část tantrického semináře Esence Bohyně sestaveného osvícenou tantrickou učitelkou Ma Ananda Saritou.

Ženská cesta je odhalena láskou, oddaností a soucitem, poháněná sexuální extází a emočním tokem a založená na důvěře a dodržování poselství, které nám dává naše intuice. Díky uznání těchto kvalit uvnitř se můžeme spojit s naší ohromnou schopností žít lásku v každodenním životě.

Součástí cesty k uzdravení je opětovné získání ženské síly, a oslava našeho moudrého dědictví.

Cena semináře je 5 000 Kč, ubytování s vegetariánskou stravou 3 300 Kč.

Podrobnosti a přihlašování na akci je možné na https://www.esence-bohyne.cz/kurzy/zenska-spiritualita

Spolujízda, pozitivní zkušenosti a doporučení

Do akce ještě 3 měsíce 29 dnů
Cena: 5000
Lektor: Vasudha a Divya
Místo konání:
Dvůr Svatá Maří
Seminář se koná v nově vybudovaném centru Dvůr Svatá Maří, které stojí na samotě na samém okraji Šumavy s výhledem na Boubín a krásné údolí. Centrum se nachází uprostřed vlastních luk a lesů na samotě.

Ubytovány budete na tří až čtyřlůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením. Kromě meditárny, společenské místnosti a velkého prostoru venku je v centru také wellness.
Pořadatel:
Esence bohyně je čtyřdílný tantrický seminář pro ženy, který Ti pomůže objevit a posílit Tvůj potenciál a spojit se s Tvojí silou v důležitých oblastech Tvého života.

Budeme se věnovat lásce a soucitu, kráse a zdraví, sexualitě a emocím, intuici a léčitelským schopnostem a spiritualitě, jednotli…

Kontakt: Vasudha
Tel.: 6082153149